OPĆINSKO TAKMIČENJE U ODBOJCI

Datum objave: 8.04.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Takmičenje u odbojci za učenike i učenice osnovnih škola sa područja općine Ilidža održano je u Devetoj osnovnoj školi u periodu od 23. 3. do 27.3.2023. godine. Našu školu predstavljale su dvije ekipe: dječaci i djevojčice. Ekipa dječaka uspjela je proći kvalifikacije i plasirala se u finale, na kojem su 27.3.2023. pokazali da su odlični odbojkaši i osvojili prvo mjesto!

Pobjedničku ekipu predvodila je nastavnica Adisa Divoš, a odbojkaši koji su osvojili prvo mjesto su: Bajić Bakir, Omerović Tarik, Afan Fočo, Imran Gadžo, Abdullah Damadžić, Denis Omeragić, Dženan Džaltur, Nihad Salić i Bakir Hadžić.

Našim učenicima i nastavnici Adisi Divoš upućujemo iskrene čestitke sa željom da nam uvijek sa takmičenja dolaze okićeni medaljama i trofejima!