BESPLATNE UŽINE ZA DRUGO POLUGODIŠTE

Datum objave: 7.02.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Za zdravo i sretno djetinjstvo je potrebna široka lepeza mnogih faktora da bi se ono realizovalo. To je, između ostalog, rezultat i zdrave ishrane kakvu djeca trebaju konzumirati i težiti ka zdravom odrastanju. Užine za školarce su od bitnog značaja za njihov fizički razvoj i motoričke sposobnosti. Svako dijete treba da brine o zdravoj ishrani, a naš zadatak je da im to obezbijedimo.

Općina Ilidža, na čelu sa načelnikom Muzur Nerminom, je obezbijedila novčana sredstva u iznosu od 6.552,00 KM za finansiranje besplatnih užina za učenike Druge osnovne škole u stanju socijalne potrebe za drugo polugodište školske 2022/2023. godine.

Ovom prilikom želimo se zahvaliti Općini Ilidža na čelu sa načelnikom Muzur Nerminom na obezbijeđenim finansijskim sredstvima za nabavku užina za naše đake.

Pripremila: Sanela Pekić