DODJELA ZAHVALNICA UPOSLENICIMA DRUGE OSNOVNE ŠKOLE

Datum objave: 2.07.24 Objavio: Rialda Bibuljica

Učešćem na mnogobrojnim takmičenjima i postignutim zavidnim rezultatima, literarnim konkursima i drugim vannastavnim aktivnostima uspješno smo priveli kraju i ovu školsku godinu. Svečano smo obilježili kraj osnovnoškolskog obrazovanja naših učenika devetog razreda, svečanim priznanjima obilježili smo i uspjehe naših najistaknutijih učenika i učenica koji su svojim predstavljanjem na općinskim, kantonalnim i federalnim takmičenjima predstavili našu školu u najboljem svjetlu.

U multimedijalnoj sali, 27. juna 2024. godine,  svečano smo obilježili i posljednju sjednicu Nastavničkog vijeća u ovoj školskoj godini na kojoj je direktor naše škole, mr. Almir Ćesko uručio zahvalnice svim uposlenicima za ukazano povjerenje, neizmjernu podršku i međusobnu saradnju. Danas smo slavili uspjeh profesionalnog rasta i razvoja jedne velike profesionalne zajednice spremne na cjeloživotno učenje i dijeljnje znanja.

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić