IFTARSKO DRUŽENJE ZA UPOSLENIKE DRUGE OSNOVNE ŠKOLE

Datum objave: 19.04.22 Objavio: Rialda Bibuljica

U ponedjeljak 18.4.2022. godine, nakon dvogodišnje pauze, ponovo je organizirano iftarsko druženje za uposlenike Druge osnovne škole. Iftar je upriličen u salonu „Panorama“ hotela Holywood na Ilidži. Ovom druženju su prisustvovali i bivši članovi kolektiva naše škole, kolegice i kolege u penziji, koji su svojim dolaskom uljepšali ovo druženje i donijeli dašak prošlih vremena. Također je ovom prilikom kolegici Suadi Studenović uručen poklon SP Druge osnovne škole povodom odlaska u zasluženu penziju.

Svečano uređen ambijent, dragi ljudi i ramazanska atmosfera učinili su ovo druženje vrijednim pamćenja. Nadamo se da će u narednim godinama zajednički iftari postati tradicija za uposlenike naše Druge osnovne škole.