KANTONALNO TAKMIČENJE IZ TEHNIČKE KULTURE

Datum objave: 21.05.22 Objavio: Rialda Bibuljica

U ponedjeljak 16.5.2022. godine održano je Kantonalno takmičenje iz tehničke kulture za učenike osnovnih škola. Našu školu na pomenutom takmičenju predstavljali su: Čolić Arman – učenik V razreda, Kočan Davud – učenik VI razreda, Ibričić Nedim – učenik VII razreda, Alić Ibrahim – učenik VIII razreda i Kočan Daris – učenik IX razreda.

Naši vrijedni učenici iz testova znanja ostvarili su pojedinačno sljedeće plasmane:

1. Čolić Arman – 21. mjesto;
  2. Kočan Davud – 5. mjesto;
  3. Ibričić Nedim – 4. mjesto;
  4. Alić Ibrahim – 1. mjesto i
  5. Kočan Daris – 4. mjesto.

U kategoriji izrade praktičnog rada kao ekipa zauzeli su 3. mjesto.

Uzimajući u obzir rezultate postignute na testovima znanja i iz praktičnog rada, naši učenici su u ukupnom plasmanu osvojili 226,65 bodova, te zauzeli fantastično  drugo mjesto. Učenike su za takmičenje pripremali kolegica Selma Ćehović i kolega Elvis Alić. Našim vrijednim učenicima, kolegici Selmi i kolegi Elvisu upućujemo najiskrenije čestitke!