KANTONALNO TAKMIČENJE „UPOZORAVANJE NA OPASNOST OD MINA“

Datum objave: 27.11.22 Objavio: Rialda Bibuljica

U četvrtak, 24. 11. 2022. godine u prostorijama JU Međunarodni centar za djecu i omladinu održano je XXIV kantonalno takmičenje učenika osnovnih škola „Upozoravanje na opasnost od mina“.

Našu školu je predstavljala vrijedna ekipa učenika koji su na općinskom takmičenju ostvarili sjajno prvo mjesto. To su učenici:  Nejla Palo VII-2 razreda, Sajra Aljović VII-3 razreda, Anes Redžić VII-1 razreda. Zamjenski  član pobjedničke ekipe bio je učenik Kerim Đipa VII-1 razreda. Koordinator za pripremu takmičarske ekipe bila je učenica Nerma Salihović VIII-4 razreda. Naše učenike za ovo takmičenje pripremao je nastavnik Nermin Vatrić. Naši sjajni takmičari su i na kantonalnom takmičenju osvojili zavidno DRUGO mjesto.

Najljepše čestitke upućujemo našim takmičarima i nastavniku Nerminu Vatriću.

Povjerenje u sebe je prva tajna uspjeha.

R.W. Emerson

Pripremila: Irma Pamuk – Fejzić