NABAVKA PET LAPTOPA I7 GENERACIJE

Datum objave: 22.06.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Informatička oprema u školskim ustanovama je veoma važna. Stalnim unapređenjem i ulaganjem unapređujemo nastavni proces. Uprava Druge osnovne škole nastoji uvijek pratiti savremene standarde i obezbijediti učenicima i nastavnicima najbolja nastavna sredstva i  pomagala.

Tako je bilo i ovog puta obezbijedivši informatičku opremu posljednje generacije. Da bi se unaprijedio nastavni proces i spremno dočekala nova školska godina, Uprava škole je iz vlastitih sredstava u iznosu od 6.750,00 KM obezbijedila pet laptopa I7 generacije. Laptopi će biti raspoređeni u učionicama kako bismo olakšali nastavni proces našim učenicima i nastavnicima i učinili ga što boljim i kvalitetnijim.

Ovim putem zahvaljujemo se našem direktoru i Upravi na ovoj značajnoj nabavci i na kontinuiranom nastojanju da poboljšaju kvalitet nastavnog procesa u našoj školi.

Samo dok razvijamo druge, imamo trajni uspjeh!

(H. S. Firestone)

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić