NABAVKA PET METALNIH GARDEROBERA

Datum objave: 1.07.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Da se u našoj školi kontinuirano ulaže u poboljšanje uvjeta rada našim učenicima i nastavnom osoblju, dokazuje upravo i ova značajna nabavka. Cilj je uvijek isti, omogućiti našim učenicima i nastavnicima što kvalitetnije uvjete za boravak u kabinetima.

Uprava škole zajedno sa našim direktorom Almirom Ćeskom obezbijedila je nabavku pet metalnih garderobera za odlaganje nastavnog materijala koji će služiti nastavnicima i učenicima. Ukupna vrijednost ovih specijalnih ormara je iznosila 4.355,21 KM koju je Uprava škole finansirala iz vlastitih sredstava. Dva metalna garderobera će biti raspoređena u kabinet njemačkog i engleskog jezika i književnosti, dva u kabinet bosanskog jezika i književnosti, hrvatskog jezika i književnosti, srpskog jezika i književnosti i jedan u novoopremljeni kabinet informatike u razrednoj nastavi.

Zahvljujemo se našem direktoru i Upravi na ovom vrijednom ulaganju i nastojanju da našim učenicima i nastavnicima boravak u školi učine kvalitetnijim i boljim.

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić