NABAVKA SVEČANIH TOGA ZA MATURANTE

Datum objave: 25.05.21 Objavio: Rialda Bibuljica

Uskoro ispraćamo još jednu generaciju maturanata koja je na poseban način ostavila trag u našoj školi. To je generacija koja je svojom pjesmom, slikom, glumom, sportskim i uspjesima u takmičenjima iz gotovo svih predmeta doprinijela da se ime Druge osnovne škole čuje nadaleko. Zato smo željeli da im spraćaj bude lijep i dostojanstven, kakvi su i oni bili.

Nabavka 26  svečanih toga za maturante naše škole je investicija vrijedna 1300 KM. Sredstva za ovaj projekat obezbjeđena su u saradnji sa Vijećem roditelja  Druge osnovne škole (850 KM) i ostalih donatora (450 KM).

Nadamo se da će naši maturanti imati lijep ispraćaj koji će pamtiti cijeloga života, i pored vanrednih okolnosti koje su obilježile kraj njihovog osnovnog školovanja. Pamtite nas samo po dobrom, jer smo za vas željeli najbolje! Sretno vam bilo!