NABAVKA TRI LAPTOPA

Datum objave: 29.04.21 Objavio: Rialda Bibuljica

Nabavka tri laptopa

Ovu školsku godinu pamtitćemo po vanrednim okolnostima koje su obilježile nastavni proces, po online nastavi, ali i po nekim drugim stvarima.

Tokom ove godine, trudeći se da učenicima i nastavnicima omogući lakši pristup nastavi i online platformi, Uprava škole na čelu sa direktorom mr. Ćesko Almirom obezbijedila je između ostalog i tri laptopa iz vlastitih sredstava u vrijednosti 3.910,59 KM. Ova nastavna sredstva su raspoređena po učionicama gdje je to najpotrebnije i uveliko će olakšati realizaciju nastave kako nastavnicima, tako i učenicima. Uz laptope je obezbijeđena i dodatna potrebna oprema.

Ovom prilikom želimo se zahvaliti Upravi škole što uvijek osluškuje potrebe svojih uposlenika i nastoji ih ispuniti. Nadamo se da će uložena sredstva pridonijeti vrijednim rezultatima i uspjehom naših učenika.