NEKA U ŽIVOTU UVIJEK POSTOJI TRENUTAK ZA SREĆU, RAZLOG ZA OSMIJEH I VRIJEME ZA DRUŽENJE!

Datum objave: 14.02.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Prvo polugodište je uspješno završeno. Nakon sumiranja rezultata naših učenika u učenju i vladanju, održanih sjednica odjeljenskih vijeća i sjednice nastavničkog vijeća i podjele uvjerenja, završetak svih obaveza smo zaokružili jednim prelijepim druženjem svih uposlenika naše škole.

U utorak, 17. 1. 2023. godine, u hotelu Hollywood održan je svečani ručak za sve uposlenike naše škole. U ugodnoj atmosferi, sretni i veseli uživali smo svi zajedno u društvu i razgovoru dragih kolegica i kolega, van školskih prostorija. Ručak je završen u odličnom raspoloženju s nadom da će nam i drugo polugodište biti jednako uspješno kao i prethodno. Odličnu atmosferu prikazuju i prelijepe fotografije u prilogu.

Ovim putem zahvaljujemo se našem direktoru i Upravi škole na organizaciji ovog prelijepog druženja.

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić