OPĆINSKO TAKMIČENJE U RUKOMETU I ODBOJCI ZA UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA

Datum objave: 25.08.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Pod pokroviteljstvom Općine Ilidža i KSC Ilidža u periodu od 20.6 do 22.6.2022. godine održano je Općinsko takmičenje u rukometu i odbojci za učenike osnovnih škola. Učešće su uzeli učenici petih i šestih razreda ilidžanskih osnovnih škola. Djevojčice su se takmičile u rukometu, a dječaci u odbojci. U takmičenju u rukometu naša škola je ekipno osvojila 5. mjesto, dok smo u odbojci ekipno osvojili drugo mjesto na području općine Ilidža. Učenike je predvodio predmetni nastavnik Kenan Strojil.

Nagrade najboljim ekipama i pojedincima dodijelili su direktor JU Kulturno sportski i rekreacioni centar Ilidža, Haris Topalović, i koordinator za sport u JU KSiRC Ilidža i vijećnik OV Ilidža, Amel Pintol.

Svim predstavnicima naše Druge osnovne škole na ovim takmičenjima čestitamo i želimo im puno uspjeha u narednim natjecanjima!