PRIPREME ZA POČETAK DRUGOG POLUGODIŠTA

Datum objave: 22.01.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Prvo polugodište je završeno, učenici se odmaraju na zasluženom raspustu, a u školi je još uvijek živo. Nakon sumiranih rezultata u učenju i vladanju te podijeljenih uvjerenja o uspjehu, nastavljaju se pripreme za početak drugog polugodišta.

Radovi na održavanju školskih prostorija, instalacija i nabavka potrebnih materijala za rad traju već odavno. Još u novembru je u fiskulturnoj sali zamijenjena i upotpunjena rasvjeta. Sve učionice predmetne i razredne nastave su temeljito očišćene i pripremljene za početak drugog polugodišta. Također su izvršene i nabavke potrošnog kancelarijskog materijala kao i sredstava za čišćenje. U ove svrhe utrošeno je ukupno 3.111,05 KM iz budžeta škole. Osigurani su svi higijenski i materijalni uslovi za normalan rad i početak nastavnog procesa u drugom polugodištu. Nadamo se da će nam biti sretno i uspješno kao i prvo polugodište!