UNAPREĐENJE ŠKOLSKOG PROSTORA JU “DRUGA OSNOVNA ŠKOLA” ILIDŽA/HRASNICA

Datum objave: 26.08.24 Objavio: Rialda Bibuljica

Nakon što su učenici započeli sa svojim ljetnim raspustom, a nastavnici otišli na zasluženi godišnji odmor, školom je zavladala neuobičajena tišina. Ali ona nije dugo potrajala, jer su tokom ljeta provedene brojne aktivnosti i radovi na unapređenju radnog prostora naše škole.

Tokom školskog raspusta, osoblje zaduženo za održavanje higijene, objekta i opreme u JU “Druga osnovna škola” Ilidža/Hrasnica sprovelo je niz radnji s ciljem unapređenja školskog prostora. Ove aktivnosti imale su za cilj učiniti školu privlačnijom i funkcionalnijom za učenike.

Zaposleni su se posvetili različitim zadacima uključujući detaljno čišćenje i sanaciju prostora, renoviranje i unapređenje učionica, te održavanje i popravku školske opreme. Ove promjene i poboljšanja doprinose stvaranju ugodnijeg i stimulativnijeg okruženja za učenje i rast naših učenika.

Svaka od ovih radnji ima za cilj poboljšanje obrazovnih uvjeta, čime se doprinosi ne samo estetskom izgledu škole, već i kvaliteti nastave i ukupnom iskustvu učenika. Uz ovakve napore, školski prostor postaje bolje mjesto za obrazovanje i razvoj mladih umova.