DONACIJA KNJIGA NA STRANIM JEZICIMA

Datum objave: 6.12.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Početkom školske godine, naša roditeljka Nadina Grebović – Lendo, velikodušno je poklonila devedeset tri knjige na stranim jezicima.

Za sve ljubitelje strane pisane riječi, kako prozne, tako i poezije, ovaj vrijedni poklon će biti od velike koristi.

Najveće bogatstvo je osmijeh na licima djece željne znanja, tako da će ih ova dopuna bibliotečkog fonda veoma obradovati i pomoći da unaprijede svoje znanje i ljubav prema knjizi. Strani jezici, a naročito engleski jezik je od krucijalnog značaja za sporazumijevanje te će ove knjige umnogome doprinijeti učeničkom bogaćenju stranog vokabulara i olakšati im usvajanje znanja iz stranih jezika.

S ponosom možemo reći da je Nadina bila učenica Druge osnovne škole, a sada naša roditeljka.

Veoma smo zahvalni našoj Nadini na ovoj divnoj gesti koju je uradila za naše učenike i uposlenike škole.

Pripremila: Sanela Pekić