Donacija kompanije BH Telecom Drugoj osnovnoj školi

Datum objave: 10.03.19 Objavio: admin

Društveno odgovorno poslovanje čini sastavni dio poslovne prakse kompanije BH Telecom i dokazuje se svakodnevno putem različitih aktivnosti kao što su donacije neprofitnim organizacijama, podržavanje sportskih, kulturnih, humanitarnih manifestacija putem sponzorskih angažmana, te stalnim ulaganjem u obrazovanje i brojne druge projekte koji su značajni za razvoj bh. društva.

S tim u vezi zadovoljstvo nam je izvijestiti vas da je naša Druga osnovna škola Odlukom Nadzornog odbora o dodjeli donacija pravnim licima u 2019. godini postala bogatija za još jednu pametnu tablu i vrijednu opremu koju nam je donirao BH Telecom.

Zahvalni smo što je ova kompanija prepoznala trud i zalaganje naših učenika i nastavnika i olučila im pomoći još jednim dijelom opreme koji će svakako biti od koristi.