NABAVKA ČETIRI PROJEKTORA ZA UČIONICE NAŠE ŠKOLE

Datum objave: 26.08.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Iako je već školska godina pri kraju, Uprava škole koristi svaku mogućnost da uslove za rad podigne na viši nivo. S tim u vezi izvršena je nabavka četiri nova projektora za učionice razredne i predmetne nastave. U pitanju su projektori marke Acer i Epson, a u svrhe nabavke izdvojeno je ukupno 4.162,81 KM iz budžeta škole. Projektori su raspoređeni u učionice prvih razreda te u kabinet njemačkog jezika.

Cilj ove, kao i svih dosadašnjih nabavki opreme i nastavnih sredstava jeste unapređenje nastavnog procesa, da se učenicima mogu prezentirati kvalitetniji sadržaji te da se olaška nastavni rad učiteljima i nastavnicima. Ovom prilikom želimo se zahvaliti Upravi škole što ne štedi sredstva ni napore da zadovolji potrebe svojih učenika i uposlenika. Uz to našim učenicima i nastavnicima želimo da se ovim pomagalima koriste uspješno i u dobrom zdravlju!