NABAVKA NOVIH TEHNIČKIH POMAGALA ZA UPOSLENIKE DRUGE OSNOVNE ŠKOLE

Datum objave: 23.01.23 Objavio: Rialda Bibuljica

U posljednje vrijeme često se na web stranici škole mogu pročitati prilozi o nabavci novih nastavnih sredstava, laptopa, kompjutera, kopir-aparata… Većina novih tehničkih pomagala koja smo spominjali nabavljena su iz budžeta škole. Cilj ovih nabavki je jasan: da se unaprijedi rad uposlenika u nastavnom i nenastavnom sektoru.

Ovaj prilog spomenut će još jednu nabavku. U pitanju su nova centralna jedinica za mobilni stručni tim, te printer i mašina za uništavanje papira i CD-ova za potrebe računovodstva. U ove svrhe utrošeno je ukupno 2.641,00 KM iz vlastitih sredstava. Nabavljeni uređaji već su raspoređeni u kancelarijama i nadamo se da će služiti uposlenicima dugo i uspješno.

Zahvalili bismo se ovom prilikom upravi škole na izdvojenim sredstvima za kupovinu spomenutih uređaja kao i na svakodnevnoj podršci u radu.

Da bi se uspješno izvršio neki zadatak potrebno je ne samo da dadneš najbolje što imaš od sebe, nego i da izvučeš najbolje iz onih koji su pod tvojim vodstvom.”
(George W. Goethals)