OBILJEŽEN DAN DJEČIJE RADOSTI U DRUGOJ OSNOVNOJ ŠKOLI

Datum objave: 9.01.24 Objavio: Rialda Bibuljica

Još jedna godina je na izmaku. Dolazi nam kraj polugodišta, a to je vrijeme kada se pripremamo i za Novu 2024. godinu. U pretprazničnom duhu, u četvrtak 28.12.2023. godine u fiskulturnoj sali Druge osnovne škole održana je priredba povodom Dana dječije radosti za učenike, roditelje i uposlenike naše škole.

Priredba je počela u 10:30 sati, a za prigodan program pobrinuli su se učenici članovi sekcija sa svojim nastavnicima i učiteljicama. Prisutni su mogli uživati u muzičkim izvedbama, veselim igrokazima, plesnim tačkama i recitalu, a svojom izvedbom su se predstavili i polaznici Produženog boravka, te mali manekeni.

Bitno je spomenuti da je ambijent fiskulturne sale bio veoma lijepo ukrašen u novogodišnjem duhu vrijednim rukama učenika članova likovne sekcije. Veseli novogodišnji program je ostavio osmijehe i zadovoljstvo na licima prisutnih, a mi se ovom prilikom zahvaljujemo učiteljicama, nastavnicama, učenicima i svima zaslužnim da ovaj Dan dječije radosti i bude veseo i šarolik.

Želimo svima još mnogo veselih nastupa i sve najljepše u Novoj 2024. godini!