OPĆINA ILIDŽA NAGRADILA NAJUSPJEŠNIJE UČENIKE NA OPĆINSKIM TAKMIČENJIMA ZA ŠK. 2021 / 2022. GODINU

Datum objave: 17.10.22 Objavio: Rialda Bibuljica

U petak, 7. 10. 2022. godine, na svečanoj ceremoniji održanoj u Multimedijalnom centru Ilidža, Općina Ilidža dodijelila je nagrade najuspješnijim učenicima ilidžanskih osnovnih škola koji su učestvovali na općinskim takmičenjima iz nastavnih predmeta: Matematika, Fizika, Informatika, Geografija i Tehnička kultura. Diplome i novčane nagrade najuspješnijim učenicima uručio je načelnik općine Ilidža Nermin Muzur.

„Stajati među najmlađima, koji su naša perspektiva i zalog za bolje sutra, veliki je izazov za svakog. Mi smo ti od kojih oni očekuju da im osiguramo optimalne uvjete u kojima će se sigurno školovati, razvijati i napredovati. Njihovi osmijesi naša su obaveza!“ – kazao je Nermin Muzur.

Među najuspješnijim nalaze se i učenici naše škole sa zavidnim rezultatima iz različitih predmeta:

• fizika:
    • Imran Bradarić VIII-2,    3. mjesto pojedinačno
    • Sumeja Brkić IX-3,           2.mjesto pojedinačno
    • informatika:
    • Kerim Fazlić IX-1          2. mjesto ekipno
    • Emin Delić IX-1
    • Ibrahim Alić VIII-2
    • geografija:
    • Džejna Ramović IX-2,    1. mjesto pojedinačno
    • tehnička kultura:
    • Nedim Ibričić VII-3,   2. mjesto pojedinačno
    • Ibrahim Alić VIII-2,   2. mjesto pojedinačno
    • Daris Kočan IX-1,       1. mjesto pojedinačno

Čestitamo svim učesnicima naše škole i njihovim nastavnicima na odličnim rezultatima postignutim na općinskim takmičenjima.

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić