POSJETA UČENIKA PETOG RAZREDA AJDINOVIĆIMA

Datum objave: 2.11.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Neobično lijepo vrijeme u oktobru poslužilo je da našim učenicima omogućimo posjete različitim lokacijama sa zanimljivim sadržajima. Tako su učenici petih razreda Druge osnovne škole u ponedjeljak 24.10.2022. godine u pratnji svojih razrednika, asistenata i pomoćnika direktora Emila Kalića posjetili Sportsko-rekreativni centar Ajdinoviće.

Ovom prilikom učenici su mogli uživati u svježem zraku i prirodnom okruženju, baviti se sportskim aktivnostima i okusiti zdravu domaću hranu koju nudi ovo odmaralište. Također, učenici su mogli usvojiti mnogo korisnih informacija o biljnom i životinjskom svijetu koji je u ovom centru predstavljen posjetiocima.

Nadamo se da je ova posjeta bila značajna za motivaciju i rad naših učenika i nastavnika, jer se u prirodnom okruženju bolje i uspješnije uči i radi. Želimo im mnogo uspjeha u radu i da uskoro posjete neka druga zanimljiva odredišta.