PRIJEM PRVAČIĆA ILIDŽANSKIH OSNOVNIH ŠKOLA

Datum objave: 12.09.19 Objavio: admin

Početak školske godine za prvačiće ilidžanskih osnovnih škola  svečano je obilježen  3. septembra u Kulturno-sportskom centru „Sabit Hadžić” na Ilidži. U 12 osnovnih škola na području općine Ilidža u prvi razred upisano je 660 prvačića, a Općina Ilidža im je darovala anatomske ruksake sa školskim priborom. Za nabavku ruksaka Općina je izdvojila 40.000 KM.Prijem je  protekao u znaku  dobrodošlice prvačićima, a obilježen je svečanim i prigodnim programom u prepunoj sali. U programu za najmlađe učenike učestvovali su učenici Osnovne muzičke škole sa Ilidže i Mirsad Abdagić Kike koji je pobrao brojne simpatije naših mališana.

U povodu susreta sa školom i novim životnim poglavljem, sreću našim mališanima je poželio načelnik Općine Ilidža prof.dr. Senaid Memić. U svom obraćanju prvačićima i njihovim roditeljima je poželio sve najljepše u životu.

SRETNO NAŠIM PRVAČIĆIMA!