Posjeta Četvrtoj gimnaziji Ilidža

Datum objave: 15.04.19 Objavio: admin

U Četvrtoj gimnaziji Ilidža 08. i 09.04.2019. godine organizirani su Dani otvorenih vrata za učenike završnog razreda osnovnih škola. U okviru ovog događaja pripremljeni su i prezentirani sadržaji i radionice iz različitih nastavnih predmeta: informatike, stranih jezika, maternjeg jezika, prirodnih nauka,… Cilj ovog projekta bio je da se maturanti osnovnih škola upoznaju sa radom ove obrazovne ustanove kako bi se možda odlučili za nastavak školovanja u ovoj školi. Grupa učenika devetih razreda Druge osnovne škole u pratnji pomoćnika direktora Emila Kalića i nastavnice Edine Podgorice posjetili su Četvrtu gimnaziju i tom prilikom su se upoznali sa mogućnostima i sadržajima koje pruža ova srednja škola, te su učestvovali u radionicama organiziranim u prostorijama škole.