NAGRAĐENI RADOVI NAŠIH UČENIKA

Datum objave: 16.03.23 Objavio: Rialda Bibuljica

U decembru 2022. godine JOB „Unija veterana“ raspisala je “Konkurs likovnog i literarnog stvaralaštva za učenike osnovnih i srednjih škola općine Ilidža”

Teme likovnih radova bile su Djeca i domovina, a literarnih radova Moja Ilidža i Iz mene izvire Bosna.

S ponosom vas izvještavamo da su četiri naša učenika osvojila priznanja i nagrade na ovom takmičenju.

Najbolji među literarnim radovima u kategoriji III – V razreda je literarni rad našeg učenika Zerina Đoze koji je osvojio 1.mjesto.

Nagrađeni su i likovni radovi naših učenika: Ajne Malkić, koja je osvojila 1. mjesto u kategoriji II-V razred, te Amsala Nikšića (2. mjesto) i Nidala Milišića (3. mjesto) u kategoriji VI-IX razreda.

Proglašenje pobjednika i dodjela priznanja održat će se u petak 17.3.2023. godine u Multimedijalnoj sali Ilidža sa početkom u 17 sati. Izložba svih radova  bit će postavljena u Spomen sobi 104 vmtbr i 102 mtbr i trajat će od 17.3. do 25.3.2023. godine

Čestitamo našim učenicima i nastavnicama Edini Hodžić, Azri Nikšić i Almi Arnaut Memović na postignutom uspjehu i dostojnom predstavljanju Druge osnovne škole na ovom natječaju!