NOVA DONACIJA FIRME R&S DRUGOJ OSNOVNOJ ŠKOLI

Datum objave: 30.06.21 Objavio: Rialda Bibuljica

Tokom protekle školske godine naša škola ostvarila je uspješnu saradnju sa firmom R&S d.o.o. iz Sarajeva. Da podsjetimo, firma R&S jedan je od vodećih uvoznika i distributera kancelarijskog materijala, promotivnih artikala i poslovnih poklona, kancelarijskog namještaja, kompjuterske opreme i sredstava za čišćenje.

Saradnja sa ovom kompanijom nastavljena je i dalje, pa smo nedavno dobili vrijednu donaciju u školskoj opremi koja će olakšati rad našim nastavnicima i učenicima u narednoj školskoj godini. U pitanju su dvije web kamere i jedna školska tabla, koje će brzo naći svoje mjesto u učionicama naše škole.

Ovim putem se zahvaljujemo predstavnicima firme R&S na uspješnoj dosadašnjoj saradnji i podršci sa željom da se naše prijateljstvo nastavi i dalje!