UDRUŽENJE POMOZI.BA URUČILO DONACIJU DRUGOJ OSNOVNOJ ŠKOLI

Datum objave: 29.11.22 Objavio: Rialda Bibuljica

U mjesecu oktobru udruženje Pomozi.ba je našoj školi uručilo donaciju u vidu udžbenika i lektirnih naslova u vrijednosti od 1000 KM. Ova donacija je realizirana u saradnji sa bibliotekarkom Druge onsnovne škole, Enesom Ustamujić Sejdić.

„Znamo da srce svake škole čini školska bibilioteka, koja je mjesto susreta i najljepših ispričanih priča. Zato smo se odmah odazvali molbi ove škole koja nam se obratila za donaciju. Knjige koje smo donirali uveliko će obogatiti bibliotečko-lektirni fond i uticati na poboljšanje obrazovanja i popularizaciju čitanja kod djece.”, riječi su naših donatora.

Zahvalni smo na ovoj značajnoj pomoći našoj biblioteci i želimo izraziti sreću i zadovoljstvo što je naša biblioteka bogatija za nove knjige i udžbenike koji će mnogo olakšati rad našim učenicima i nastavnicima.

„Knjiga je san koji držite u ruci.”Neil Gaiman